Balsped s.r.o.

CENÍK

Ceník obalového materiálu

Pro poptávku obalových materiálů využijte, objednávku a do poznámek napište počet požadovaných obalů. Náš pracovník se s vámi poté spojí kvůli dopravě

Druh obalového materiálu Cena

Krabice 5-ti vrstvá velká (60x40x40)

Klopová krabice z pětivrstvé vlnité lepenky v přírodním hnědém provedení. Větší pevná univerzální krabice s větší únosností, vhodná k zabalení např. knih, počítačů, balených potravin, oděvů a jiných výrobků lehkého průmyslu.

 • dodáváno v rozloženém stavu

 • pro složení postačí lepicí páska

 • plně recyklovatelné, přírodní materiály

od 65 Kč/kus

Krabice 5-ti vrstvá střední (40x40x40)

Klopová krabice z pětivrstvé vlnité lepenky čtvercové podstavy. Univerzální obal, vhodný pro přepravu těžšího zboží.

 • dodáváno v rozloženém stavu

 • pro složení postačí lepicí páska

 • plně recyklovatelné, přírodní materiály

od 55 Kč/kus

Archivační krabice

Jednodílný hnědý odnosný archivní box s bočními otvory. Krabice pojme 4 pákové pořadače nebo 4 archivní boxy. Boxy je možno popisovat. Vhodný pro archivaci např. účetních dokumentů nebo do domácností pro uložení sezónních věcí.

od 40 Kč/kus

Krabice šatní (60x50x111)

Box z pětivrstvé vlnité lepenky, jehož součástí je tyč na zavěšení ramínek se šaty a obleky. Tento obal zabezpečí spolehlivou přepravu oděvů bez hrozby jeho pomačkání. V tomto boxu lze ošacení skladovat i po delší dobu. Přeprava je usnadněna i díky výřezům pro odnos na bocích boxu. Obal je zespoda i z vrchu opatřen klopami pro uzavření, které fixujeme lepicí páskou.

 • dodáváno v rozloženém stavu

 • pro složení postačí lepicí páska

 • plně recyklovatelné, přírodní materiályod450 Kč/kus

Lepící páska 48mm

Lepicí páska polypropylenová s akrylátovým lepidlem, vhodná k lepení papírových krabic, spojování fólií, apod. Hnědá varianta pásky. Páska je hlučnější při odvíjení, vhodná pro lepení nezatěžovaných spojů kartonů, spíše pro aplikaci nad 15°C, lepidlo musí v závislosti na teplotě prostředí k podkladu „přilnout“, nevhodná pro vlhký podklad.

od 30 Kč/kus

Fólie strečová

Fixační smršťovací fólie ruční v rolích (šíře 50 cm), síla 23 mikronů. Fixační průtažná fólie je vysoce elastický polyetylénový materiál, který mezi sebou upevní a ochrání balené produkty. Jednoduše je tak vyřešena přeprava zboží na paletách, kdy je zajištěna i maximální ochrana před nečistotami a povětrnostními vlivy.

od 200 Kč/kus

Fólie bublinková – 1,2m

Proti nárazová bublinková fólie v rolích (šíře 1,2 m - návin 100 m). Bublinková fólie je vyrobena z polyetylénu. Díky vzduchovým bublinám o průměru 10 mm chrání výrobek před mechanickým poškozením a nárazy. Dostatečná síla fólie zaručuje její optimální odolnost. Bublinková fólie nepropouští vlhkost a je plně recyklovatelná.

od 15 Kč/m

Fólie bublinková – 1,5m

Proti nárazová bublinková fólie v rolích (šíře 1,5 m - návin 100 m). Bublinková fólie je vyrobena z polyetylénu. Díky vzduchovým bublinám o průměru 10 mm chrání výrobek před mechanickým poškozením a nárazy. Dostatečná síla fólie zaručuje její optimální odolnost. Bublinková fólie nepropouští vlhkost a je plně recyklovatelná.

od 20 Kč/m

Bublino papír – nejlepší ochrana před poškozením šíře 1,5m

Bublinková fólie s papírem v rolích (šíře 1,2 m - návin 100 m). Bublinková fólie s papírem je vhodná pro balení těžších předmětů, i těch, které jsou náchylnější na poškození. Díky kombinaci silné bublinkové folie a kvalitního kraftového papíru je zajištěna maximální ochrana před poškozením i před nežádoucí pozorností nepovolaných osob.

od 25 Kč/m

Používáme výhradně kvalitní obalový materiál. Doprava obalů: 499,- Kč/výjezd – po území hl.m. Prahy.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Řešíte stěhování bytu nebo domu a chcete vědět více?
Ozvěte se nám...

  × Máte dotaz?

  Odcházíte? Máme pro Vás nabídku stěhovaní na míru.

  Dochvilnost a spolehlivost

  Ty jsou naší přednosti

  Již přes 30 let na trhu

  Stěhovací služby pro Vás zajišťujeme po celé České republice.

  Jsme pojištění na 1 milion Kč

  U české pojišťovny pro stěhovací služby a na autodopravu stěhovaných věcí až do výše 5 milionů Kč.

  Pracujeme na doporučení

  Máme celou řadu spokojených zákazníků kteří nás doporučují dál.